Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samolot Wizz Air z Londynu nie wylądował w Świdniku

Utworzony przez Rafał, 15 stycznia 2013 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Wiesz jak prawdziwi Warszawiacy mówią na Ciebie - słoik. Jak się czujesz jako obywatel drugiej kategorii?
Prawdziwi Warszawiacy to zginęli w w powstaniu. Przypominam Ci, że to miasto w obecnej formie nie ma zbyt długiej historii. Obywatelem trzeciego sortu to są ci, do których nie dolatują samoloty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ortografia! Czy prawdzi warszawiacy nie wiedzą, że w języku polskim mieszkańców miast piszemy z małej litery. Czy w stolicy nie nauczyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewciez nie jest taka zla pogoda, Ryanair wyladowalby bez problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem ... I mam już okres kandydacki do PO mam nadzieję że na następnym plenum mnie przyjmą ... i jeszcze będę więcej korzystał z życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 19 przelatywał dość nisko nad Łęczną w kierunku na wschód na bardzo wolnych obrotach ,jest lekka mgła i nic nie było widaćTroche mnie to zdziwiło bo na wschód nie latają,Zrobił nawrót i pociął na Okęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem ... I mam już okres kandydacki do PO mam nadzieję że na następnym plenum mnie przyjmą ... i jeszcze będę więcej korzystał z życia...
GRATULUJĘ, szczególnie twojej partnerce bądź partnerowi, choć nie wierzę, że masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go home napisał:
Co z pasażerami z Lublina do Londynu?
jada bigbusami do wawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HUGO napisał:
Po co było otwierać lotnisko bez systemu ILS ? Lepiej było poczekac z otwarciem aż będzie zainstalowany system ILS a tak, może powtórzyć sie sytuacja z Modlina i wtedy nie dość ,że władze portu będą smuszone do jak najszybszego zainstalowania w/w systemu to jescze linia WIZZAR zloży pozew o zwrot poniesionych kosztów.
taka jest kolejnosc najpierw sie otwiera pozniej instaluje pozniej oblatuje nie mozna zmienic kolejnosci. niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i strą jesionkę Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest...
Chwalisz sie czy zalisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak, te forum jest lepsze niż kabaret...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Obywatelem trzeciego sortu to są ci, do których nie dolatują samoloty.
Masz na myśli Modlin? Bo jeśli się nie mylę to ostatnio żaden samolot tam nie dolatuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobcie w koncu tego ILSa, bo to zenada... Tak trudno bylo zeby dzialal w dniu otwarcia (jak powinno byc) ? To jakby zrobic samochod, byle zeby byl, ale bez hamulcow, bo sie je kiedys pozniej zrobi... a do tej pory sie bedzie wolno jezdzilo i hamowalo silnikiem. Oby pas startowy wytrzymal dluzej, niz w Modlinie. Mam nadzieje, ze nie okaze sie, ze i w Lublinie byly jakies przekrety i wykonawstwo po znajomosci, za zapewne jakas lepsza stawke, ale gorsza jakosc i jeszcze na koniec dopuszczone do uzytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty Marek jaki ILS? Dobrze, że przynajmniej był bukiet kwiatów dla 10 000 pasażera lotniska - 3 latka:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie podnietę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden ILsres nie jest potrzebny wystarczyłoby lepsze podświetlenie pasa londowego do londowania, na przykład za pomocą lamp na podczerwień, każdy wie, że w podczerwienie widać dalej a pilotom dać noktowizory i by se poradzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Zrobcie w koncu tego ILSa, bo to zenada... Tak trudno bylo zeby dzialal w dniu otwarcia (jak powinno byc) ? To jakby zrobic samochod, byle zeby byl, ale bez hamulcow, bo sie je kiedys pozniej zrobi... a do tej pory sie bedzie wolno jezdzilo i hamowalo silnikiem. Oby pas startowy wytrzymal dluzej, niz w Modlinie. Mam nadzieje, ze nie okaze sie, ze i w Lublinie byly jakies przekrety i wykonawstwo po znajomosci, za zapewne jakas lepsza stawke, ale gorsza jakosc i jeszcze na koniec dopuszczone do uzytku.
Za ILS odpowiada PAŻP a nie port lotniczy. Przetarg rozstrzygnięty, montaż do końca czerwca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w Smoleńsku był taki rozsądny pilot to katastrofy by nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami fachowcy. za ils nie odpowiada lotnisko. przetarg roztrzygniety i zeby zalozyc ils potrzebne sa badania lotow na dzialajacym lotnisku , modlin do dzis niema , okecie tez kupe czasu nie posiadalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlodywyksztalcony napisał:
Jestem z Warszawy a urodziłem się w mojRzeszowie a co wan do tego, dlatego lubię Okęcie i starą jesionkę Jak zamieniłem 175 tyś mojRzeszów na Warszawę to już zapomniałem nawet gdzie się urodziłem.... i łoo .... tak to jest... i samoloty do mnie dolatują, zabrałbym wam wszystkie pieniądze do Warszawy, słoików już nie mam bo się odkułem ... I mam już okres kandydacki do PO mam nadzieję że na następnym plenum mnie przyjmą ... i jeszcze będę więcej korzystał z życia...
Powtarzasz się słoik....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Gdyby w Smoleńsku był taki rozsądny pilot to katastrofy by nie było
daj se spokoj juz z tym Smolenskiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...